Tuğçe Kazaz'dan çarpıcı seçim mesajı

Tuğçe Kazaz'dan çarpıcı seçim mesajı

Tuğçe Kazaz, 1 Kasım seçimleri sonrası AK Parti’nin oyların yaklaşık yüzde 50’sini alarak tek başına iktidar olmasını kişisel sosyal medya hesabında yorumladı ve ‘Yeni Türkiye insanlığa hayırlı olsun’ dedi.  

Sözcü'nün haberine göre, Kazaz, kendi sosyal paylaşım sitesinde kaleme aldığı yazıyla, seçim sonucunu "Kurtuluş Savaşı’ndan sonra gelen zafer" olarak adlandırdı.

İşte Kazaz'ın o mesajı:

"YAŞANACAKLARI ZATEN KİTABIMDA YAZMIŞTIM"

"Bugüne kadar ağır hakaret ve küfürlerinize, beni geçmişimle yargılamalarınıza tahammül ederek ve bu uğurda tehditler alarak, gelen iş tekliflerinin tamamını reddederek, inandığım davayı savunmaya devam ettim. Bu davanın yolunda, Ak Parti’yi ve tek parti iktidarını savundum. Çünkü Tek başına bir iktidar demek, yerli ve daha güçlü Yeni bir Türkiye demekti. Ve yeni Türkiye, Balkanlarda ve Orta Doğuda söz söyleyebilen, kafa tutabilen, hak savunabilen, mazlumların yanında olabilen ve dünyanın ihtiyacı olan barışı tahsis edebilen bir Türkiye olacaktı. Gelinen bu noktada, tüm bu süreci ve yaşanacakları zaten 7 hazirandan önce çıkan Derin Uyku isimli kitabımda yazmıştım.

"AK PARTİ YENİ BİR TÜRKİYE DOĞURMUŞTUR"

Evet, Ak parti Yeni bir Türkiye doğurmuştur.. Dilerim ki bu yeni Türkiye’de, sanatçılar, iş adamları, siyasetçiler, partilerinden ya da fikirlerinden dolayı ötekileştirilmeden, hepsine kucak açan, bir Ak Parti iktidarı ve Cumhurbaşkanı görürüz…

"2. BİR KURTULUŞ SAVAŞI..."

Aksi takdirde, bugüne kadar nasıl inandıklarımı savunduysam bir vatandaş olarak aynı şiddetle ve kararlılıkla da onların karşısında da dururum… 1 Kasım dünya için milattır.. Bizim içinse 2. bir Kurtuluş Savaşı'ndan sonra gelen zaferdir. Ama bu zafer içe karşı değil dışa karşıdır” yorumunda bulundu.

Etiketler: Tuğçe, Kazaz'dan, çarpıcı, seçim, mesajı,

Tarih: 02.11.2015 14:30:02

Tüm Güncel Haberleri »

Diğer Güncel Haberleri