Robotlarla cinsel ilişki 2030'da gerçek olacak!

Robotlarla cinsel ilişki 2030'da gerçek olacak!

İNTERNETHABER.COM- Fütürolojist (Gelecek bilimciler) 2030 yılına kadar, robotların insanlarla seks yapabilir donanıma geleceğini ileri sürüyor. Bu robotlara 'Roboseksüel' ismini veren bilim insanları, robotların 2050 yılında duygusal bağlarla ilişki kurup aşk yaşayabileceğini savunuyor!

Bilim insanları, çoğu insanın 2035 yılında yatak odasında 'sanal gerçeklik teknoloji'sine geçiş yapacağını ön görüyor. Uzmanlara göre robotlar ile seks yaklaşık 15-20 yıl içinde yıl içinde bir gerçeklik haline gelecek.

ROBOTLARLA İNSANLAR İLİŞKİ YAŞARSA...

Fütürolojist Doktor Ian Pearson tarafından kaleme raporda , Spike Jonze'un filminde görülen bilimkurgu senaryolarında olduğu gibi, insanların gitgide daha robotik ilişkiler içerisine girecekleri öngörülüyor.SEKS OYUNCAKLARI DAHA TEKNOLOJİK OLACAK

Raporda ayrıca , gelecekteki seks oyuncaklarının bugüne oranla daha komplike hale getirilip daha teknolojik bir donanıma kavuşturulacağı belirtiliyor.

 
ROBOTLAR ORGAZM OLABİLECEK 

Dr. Pearson, robotların direkt sinir sistemi bağlantıları olacağını, rüya görebileceklerini ve hatta vücutlar arası paylaşıma geçeceğini vurguluyor. Rapora göre, robotların üzerindeki doğrudan simgelerle orgazm olmaları da mümkün olabilecek.

Etiketler: Robotlarla, cinsel, ilişki, 2030'da, gerçek, olacak!,

Tarih: 05.11.2015 17:00:03

Tüm Bilim-Teknoloji Haberleri »

Diğer Bilim-Teknoloji Haberleri