Kısmetse Olur kim elendi-yeni gelen adaylar

Kısmetse Olur kim elendi-yeni gelen adaylar

Kısmetse Olur haftanın finali kim elendi, Kısmetse Olur'a 24 ekim kim veda etti soruları cevabını buldu. kısmetse Olur eleme gecesinden veda eden isim gelin adaylarından Demet Kasar damat adaylarından ise Soner Bakaner oldu.

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?

Kanal D sevilen programı Kısmetse Olur bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur programı 24 Ekim cumartesi gecesi veda eden isim kim oldu. Merakla beklenen Kısmetse Olur programına veda eden yarışmacı kim oldu.

İşye yarışmaya yeni gelen adaylar...

 Kısmetse Olur 3. hafta finalinde elenen Demet ve Soner'in yerine gelen Melek ve Adnan, her iki evde de büyük heyecan yarattı. İşte o anlar!

Kısmetse Olur'da damat adayının sözleri şok etti!

Kanal D’nin ilgi ile izlenen izdivaç programı Kısmetse Olur'da bugün haftanın koruma altına alınan gelin ve damat adayı belli oldu. SMS oylaması sonucu gelin adaylarından Ceyda, damat adaylarından ise Emre haftanın birincileri olurken, aynı zamanda koruma altına alınarak 10.000 TL’nin de sahibi oldular.

Gelin adayı Ceyda ödülünü ilk günden gönlünü kaptırdığı damat adayı Serhan ile paylaşmak istedi ancak istediği ilgiyi göremedi. Serhan sivri bir dille güzel gelin adayı Ceyda'yı reddetti.

HEYECAN FIRTINASI HAFTA İÇİ HER GÜN!

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül’ün yaptığı “Kısmetse Olur” adlı yepyeni bir yarışma program başlıyor. Saat 12.45’te ekrana gelecek program, özgün içeriği, dinamizmi, servet değerindeki ödülleri ve heyecan fırtınası ile hem ekrana damgasını vuracak hem de tüm Türkiye’nin konuştuğu yarışma programı olacak.

Yeni bölümleri ile hafta içi her gün 12.45’te, büyük finali ile her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda 7 erkek ve 7 kadın aday, günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek.

Etiketler: Kısmetse, Olur, kim, elendi-yeni, gelen, adaylar,

Tarih: 26.10.2015 18:49:58

Tüm Medya Haberleri »

Diğer Medya Haberleri