Kısmetse Olur kim elendi-yeni gelen adaylar şok!

Kısmetse Olur kim elendi-yeni gelen adaylar şok!

Kısmetse Olur haftanın finali kim elendi, Kısmetse Olur'a 7 Kasım kim veda etti soruları cevabını buldu. Kısmetse Olur eleme gecesinden veda eden isim gelin adaylarından yarışmanın gözdesi olan Daniela Grejdeanu damat adaylarından ise Adnan Kızıltaş oldu.

KISMETSE OLUR'DA KİM ELENDİ?

Kanal D sevilen programı Kısmetse Olur bu hafta kim elendi? Kısmetse Olur programı 7 Kasım cumartesi gecesi veda eden isim kim oldu. Merakla beklenen Kısmetse Olur programına veda eden yarışmacı kim oldu.

İşye yarışmaya yeni gelen adaylar...

 Kısmetse Olur 7 Kasım cumartesi finalinde elenen Adnan ve Daniela'nın yerine yerine gelen isimler kim oldu? Yeni yarışmacılar her iki evde de büyük heyecan yarattı. İşte o anlar!

Kanal D’nin sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur'un bugün yayınlanan bölümünde gelin adayı Melis ve Daniela arasında gerginlik yaşandı.

Melis'in, Daniela ile yaşadığı gerginliğin sonunda söylediği sözler bir anda evin havasını değiştirdi.

Kanal D'nin büyük ilgiyle takip edilen izdivaç programı Kısmetse Olur'da gergin anlar yaşandı. Duygu'ya tepki gösteren Daniela'nın çıkışı kızlar evinde büyük gerilime neden oldu. İşte o tartışma...


HEYECAN FIRTINASI HAFTA İÇİ HER GÜN!

Kanal D’de, yapımını Production House’un üstlendiği, sunuculuğunu ünlü sunucu Seda Akgül’ün yaptığı “Kısmetse Olur” adlı yepyeni bir yarışma program başlıyor. Saat 12.45’te ekrana gelecek program, özgün içeriği, dinamizmi, servet değerindeki ödülleri ve heyecan fırtınası ile hem ekrana damgasını vuracak hem de tüm Türkiye’nin konuştuğu yarışma programı olacak.

Yeni bölümleri ile hafta içi her gün 12.45’te, büyük finali ile her Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan programda 7 erkek ve 7 kadın aday, günün 12 saatini Kısmetse Olur evinde geçirecek.

Etiketler: Kısmetse, Olur, kim, elendi-yeni, gelen, adaylar, şok!,

Tarih: 08.11.2015 10:00:02

Tüm Medya Haberleri »

Diğer Medya Haberleri