Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
İşte Benim Stilim all star kim elendi?

İşte Benim Stilim all star kim elendi?

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesi TV8 ekranlarında saat 22.00'da başladı ve kim elendi sorusunun yanıtını verdi. Bu hafta İşte Benim Stilim All Star yarışmasında Ezgi Baylar ve Ezgi Ünal eleme adayı oldu. Peki gala gecesinin sonunda İşte Benim Stilim'den kim elendi?

İşte Benim Stilim All Star gala gecesinde bu hafta konsept Maskeli Parti oldu. Yarışmacılar birbirinden ilginç ve sıradışı maskelerle stüdyoyu renklendirdiler.

İŞTE BENİM STİLİM 6 KASIM ELEME GECESİ KİM ELENDİ?

İşte Benim Stilim All Star 6 Kasım eleme gecesinde hafta içinde en düşük oyu alan Ezgi Baylar, Ezgi Ünal ve Sinem Umaş eleme adayı oldular. İşte Benim Stilim yarışmacıları önce eleme adaylarını 2'ye indirdi ve Sinem Umaş'ı eleme potasından aldı.

İşte Benim Stilim All Star gala gecesinin sonunda elenmek isteyen Ezgi Baylar ile Ezgi Ünal arasından biri gidecek.

EZGİ BAYLAR ELENMEK İSTEYİNCE

Ezgi Baylar geçen hafta elenmek istediğini söyleyerek jürinin önüne gelmişti. Jüriden sert tepki alan Ezgi Baylar bu emeline ulaşamamıştı. İşte Benim Stilim jürisi inadına Ezgi Baylar'ı elememişti. Bu hafta da Ezgi Baylar cuma şıklığının olduğu bölüme abiye yerine sıradan bir kıyafetle katılarak kendini yeniden eleme adayı yaptı. Bu kez İşte Benim Stilim jürisinin ne yapacağı merak konusu.

EMEL ÖZKIZILTAŞ DAHA FAZLA DAYANAMADI

İşte Benim Stilim All Star 06 Kasım 2015 Cuma günü yayınlanan bölümünde Emel Özkızıltaş püsküllü elbise giyince podyumda yerinde duramadı.

Ayşegül Doğan'ın Emel Özkızıltaş'ı gördüğündeki surat ifadesi Öykü Serter'in dikkatinden kaçmadı. Emel'i pop şarkıcısına uygun bulmayan Ayşegül, Nihal Candan'dan "Türklüğün özünde arabesklik var" diye Emel'i savununca Ayşegül "Ay hepiniz Emelci oldunuz" diyerek çıkıştı. Ayşegül'ün Emel'in kostümünü Ankara havasına uygun bulması Ayşegül'e zor dakikalar yaşattı. Emel, Ayşegül'e "Bana olumsuz yorum yapmak için beyin hücrelerin öyle bir harekete geçiyor ki senin biraz dinlendir onları bak gerçekten sende rahatlayacaksın Ayşegül" diye cevap verdi.

Öykü Serter, Ayşegül'e sorunun kendisinde olabileceğini söyleyince Ayşegül bunu kabul etmedi ve belli kişilere bu şekilde davrandığını söyledi. Bunun üstüne Emel "Ben sana ne yaptım" diye sorunca Ayşegül, Emel'in samimi olmadığını ve dün çantasını fırlatmasını saygısızlık olarak nitelendirdi. Emel ise "Demek ki artık ne kadar sinirimi bozduysan" diye cevap verdi.

Jüri karşısına geçen Emel Özkızıltaş önceki günlerde İvana Sert'ten oynamaması konusunda uyarı almıştı. Nur Yerlitaş, Emel'den oynamasını istedi ve masaya vurarak ritim tutunca Emel dayanamadı. Daha sonra Kemal Doğulu stüdyoya Ankara'nın Bağları şarkısını istedi ve Emel'le karşılıklı oynadılar. Kemal Doğulu, Emel'e "Tavrını benim için bozduğun için teşekkür ederim" derken İvana Sert "Çiçek nasıl susuz duramaz sende dansız duramazsın" dedi. Nur Yerlitaş ise Emel'e "Türk lokumu" diyerek yeni bir isim daha taktı. Daha sonra Emel'i Oya Aydoğan'ın gençliğine benzeten Nur Yerlitaş, Emel'in Oya Aydoğan'a seslenmesini istedi. Emel Özkızıltaş bu seferde kırmızı ışıkla Oya Aydoğan'a seslendi.

Etiketler: İşte, Benim, Stilim, all, star, kim, elendi?,

Tarih: 06.11.2015 23:00:01

Tüm Medya Haberleri »

Diğer Medya Haberleri