Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
İşte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mazbatası

İşte Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mazbatası

6. Dönem Milletvekilleri teker teker mazbatalarını almaya başladı. Mazbatasını alanlar arasında Başbakan Ahmet Davutoğlu da var.

Konya Adliyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen mazbata törenine Konya Valisi Muammer Erol, 26. Dönem AK Parti Konya Milletvekilleri Mustafa Baloğlu, Hüsnüye Erdoğan, Ahmet Sorgun, Ziya Altunyaldız, Muhammet Uğur Kaleli, Leyla Şahin Usta, Mehmet Babaoğlu, Abdullah Ağralı, Halil Etyemez, Hacı Ahmet Özdemir ve Ömer Ünal, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Milletvekili Hüsnü Bozkurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek ile AK Parti İl Başkanı Musa Arat ve protokol mensupları katıldı.

DAVUTOĞLU'UN MAZBATASI VERİLDİ

Törende ilk olarak AK Parti Konya 1. Sıra Milletvekili olan Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun mazbatası verildi. Başbakan Davutoğlu’nun mazbatasını AK Parti İl Başkanı Musa Arat alırken, salonda uzun süre alkışlandı. Daha sonra sırayla Konya Milletvekilleri mazbatalarını aldı. Milletvekilleri ve törene katılan davetliler daha sonra düzenlenen kokteyle katıldı.

"HAYIRLAR GETİRMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ"

Törenin ardından Milletvekilleri ile birlikte Konya Adliyesi önünde açıklama yapan AK Parti Konya İl Başkanı Musa Arat, "Bugün 1 Kasım’da yapılan seçimlerin sonrasında Sayın Başbakanımızın mazbatası ile beraber seçilmiş 12 milletvekilimizin mazbatasını aldık. Özellikle Sayın Başbakanımız başta olmak üzere üzere milletvekillerimize hayırlı olsun dileklerimizi sunmak istiyorum. İnşallah onlar hem Konya, hem ülkemiz adına hayırlı hizmeti Ankara’da yapacaklar.

KONYA'DA BERABER HİZMET EDERİZ

Konya’da da AK Parti ailesi olarak Sayın Başbakanın memleketinin sorumluluğuyla ve Mevlana şehir olmanın da hoşgörüsüyle beraber inşallah birlik, bütünlük ve daha da kenetlenerek bu dört yılı Konya’da beraber hizmet ederek geçireceğiz. Ben hem 1 Kasım’daki seçimlerin, hem de bugün aldığımız mazbataların Sayın Başbakanımıza ve Milletvekillerimize, Konya’mıza, ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

ANKARA'DAN DAHA İYİ PLANLAYACAĞIZ

Musa Arat, 1 Kasım’da ortaya çıkan sonucun sevinçlerini çok arttırdığını ifade ederek, "7 Haziran’a göre bizi mutlu etti ama şu anda da karşı karşıya kalmış olduğumuz sorumluluğumuzun farkındayız. İnşallah gerek yereldeki AK Parti teşkilatı, gerekse Milletvekillerimizin Ankara’da sergileyeceği performansları buradan ve Ankara’dan iyi planlayacağız. Bu dört yılın çok çabuk geçeceğini düşünerek vermiş olduğumuz sözleri yerine getirmek adına inşallah var gücümüzle çalışacağız. Ülkemize, milletimize ve Konya’mıza hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Etiketler: İşte, Başbakan, Ahmet, Davutoğlu’nun, mazbatası, ,

Tarih: 09.11.2015 18:00:01

Tüm Politika Haberleri »

Diğer Politika Haberleri