Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Stres kalp damar hastalıklarında birinci etken
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Kolesterolü düşürmek damar tıkanıklığını geriletiyor
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Yemenli gencin hayatını Türk doktor kurtardı
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Kalp krizini önleyen makarna icat edildi
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
Berat Albayrak'tan 700 milyon dolarlık imza
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
HAVELSAN'dan sağlıkta ihracat başarısı
Erdoğan o saldırı için HDP'yi işaret etti!

Erdoğan o saldırı için HDP'yi işaret etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara'yı kana bulayan bombalı saldırının hedefinin 1 Kasım seçimleri olduğunu söyledi. ABD'den gelen kampanya ekibinin, HDP'den yalan ve iftirayı uzatmalarını istediğini ileri süren Erdoğan, "paralel yapının" virüs gibi devlete sızdığını söyledi.

Erdoğan, Atv ve A Haber ortak yayınında gündemi değerlendiriyor. 7 Haziran sonrası koalisyon kurulamamasının ve sonrasında konuşuların hoş olmadığını söyleyen Erdoğan, Ankara'daki patlamayla seçimlerin ertelenmeye çalışıldığını kaydetti. İşte Erdoğan'ın açıklamaların satır başları;

"1 Kasım Pazar günü önemli bir seçime gidiyor Türkiye. Koalisyonun gerçekleştirilmemesi ve daha sonra konuşulanların dışa vurulması hoş şeyler değildi."

Ankara'daki saldırıyı sadece DAEŞ'e dayayarak, PKK'yı korumak istediler. Bu da PKK'nın siyasi uzantısı partiye yaradı. Saldırıların dış güdümlü olduğu açık.

"YALAN VE İFTİRAYI UZATIN"

ABD'den gelen kampanya ekibi HDP'ye 'yalanı ve iftirayı uzatın' dedi. İstanbul'da büyük bir katılımlı toplantı gerçekleştirdiler. Bunlarda yalan çok rahat konuşuluyor. Anadolu'daki kardeşim de buna inanıyor. Doğu'daki yatırımlarda AB'nin desteği yok.

"SEÇİMLERİN ERTELENMESİ İSTENDİ"

Ankara'daki saldırı 1 Kasım seçim sürecinin ertelenmesine yönelik bir adımdır. Bunu Başsavcılık açıkladı. Kim bilir dosyalar açıldıkça nerelere varılacak. Tweet atanlardan birinin babası Suruç'ta Belediye Başkan Yardımcısı. Ankara Garı'ndaki olay kolektif bir terör eylemidir.

CEMAATE SERT SÖZLER

Bunların dini hassasiyet diye bir şeyleri kalmadı. Bunlar çıkarları için her şeyi yaparlar. Ben oraya gönül vermiş kardeşlerime sesleniyorum. Bunların tabanı ibadet ortası ticaret tavanı ise ihanettir. Bu örgütüdür şu anda tanımı budur. Burada bunlar menfaatlerinin geriği için acımasızca davranıyorlar. Bunlarda tek şey var örgüt bunlar uluslararası ihanet şebekesi.

Devletin içine sızmış virüs gibiler. Çalışanlar sistemi gelerek işçi-Memur ayrımının kalması gerekiyor.

"2 BİNİ AŞKIN TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ"

Silahlı Kuvvetler bu konuda çok hassastır. Son operasyonlarda 2 bine aşkın teröristin öldürüldüğü saptanmıştır. Dağdakiler diyor ki Kürt vatandaşları öldürülüyor. Hayır onlar Kürt vatandaşları değildir onlar teröristtir. Şu anda 2 bini aşkın terörist öldürülmüştür, hem içeride hem dışarıda. Bu operasyonlar devam edecektir. Bu süreçte 200'ü geçkin şehidimizi vardır. Şehit aileleri bilsin ki bu şehitler hepimizindir. Kim diyor ki şehitler sona erecek, yalan söylüyordur. Bunun böyle bilinmesi gerekiyor.

KAYYUM KARARI

Yargı, kayyum kararı verdi. Bu kararla ilgili ortaya konan eylemleri görüyorsunuz. Daha önce bu yargı, TSK’dan tutun da çok farklı yazarları içeri attığı zaman bunların sesi çıkıyor muydu? Şimdi iş döndü kendilerine döndü, kendilerine gelince bu  işin patronu Türkiye’de değil kaçtı. Bunların hakim ve savcıları da kaçtı. Burası hukuk devleti niye kaçıyorsunuz? Adam gibi çıkar savunursunuz. Burası bir hukuk devleti."

Etiketler: Erdoğan, o, saldırı, için, HDP'yi, işaret, etti!,

Tarih: 30.10.2015 21:00:01

Tüm Politika Haberleri »

Diğer Politika Haberleri