Efsane karakter Kurtlar  Vadisi'ne tekrar dönüyor!

Efsane karakter Kurtlar Vadisi'ne tekrar dönüyor!

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Profesör Anadolu dizinin yeni bölümünde tekrar izleyici karşısına çıkıyor.

Pana Film'in yapımcılığını üstlendiği ve başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu'nun geçtiğimiz haftaki finali Gölge'nin Polat Alemdar'a kurduğu pusuyla bitmişti.POLAT PUSU'DAN NASIL KURTULACAK?

Herkesin en çok merak ettiği konu ise, Polat'ın bu pusudan kurtulup kurtulamayacağı idi… Usta bir manevrayla Gölge'nin oyununu bozan Polat Alemdar, Ortadoğu üzerine kurulan planları bir kez daha deşifre ediyor.

POLAT'LA ZEYNEP TEKRAR KARŞILAŞIYOR

Polat Alemdar'la Zeynep'in yolları bir kez daha kesişiyor. Zeynep, Polat'ın elindeki adamlarını geri almak için geri dönüyor ve Polat'ın karşısına sürpriz bir kozla çıkıyor.

PROFESÖR ANADOLU

Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanacak 269. bölümüne yeni bir karakter daha dahil oluyor. Yaptığı bilimsel çalışmalar sonucunda karanlık güçlerin hedefi haline gelen ve kimliğini gizleyerek yaşamak zorunda kalan Usta oyuncu Ayla Algan'ın canlandıracağı Profesör Anadolu karakteri, ilk kez Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu haftaki bölümünde izleyici karşısına çıkıyor.

Etiketler: Efsane, karakter, Kurtlar, , Vadisi'ne, tekrar, dönüyor!,

Tarih: 28.10.2015 11:00:02

Tüm Medya Haberleri »

Diğer Medya Haberleri