Apple iOS 9 açığından servet kazandılar

Apple iOS 9 açığından servet kazandılar

iOS 9'daki güvenlik açıklarının bulunması için başlatılan yarışma sona erdi. Adı açıklanmayan bir hacker veya hacker ekibi 1 milyon dolarlık ödülü kazanmayı başardı.

Eylül ayında Zerodium, iOS 9 güvenlik açıklarını bulacak kişilere 1 milyon dolar ödeyeceğini açıklamıştı. Katılım 31 Ekim’de sona ererken ismi açıklanmayan bir hacker veya hacker ekibi ödülü kazanmayı başardı.

KIRILMASI İMKANSIZ DEĞİLMİŞ

iPhone 6S ve 6S Plus satış fiyatı kaç lira?iPhone 6S ve 6S plus 16 Ekim 2015 cuma günü Türkiye'de satışa çıkıyor. Peki iPhone 6S ve iphone 6S fiyatı ne kadar Türkiye'de kaç liraya satılacak.

Bu durum iPhone telefonlarının kırılmasının imkansız olmadığını gösterirken Apple firmasının konuyla ilgili olarak nasıl bir açıklama yapacağı ise merakla bekleniyor.

Chaouki Bekrar, Ekim ayı ortalarında Motherboard platformuna yaptığı açıklamada şirketin birbirinden bağımsız iki ayrı ekiple temasta olduğunu söylemişti. Zerodium kurucusu Chaouki Bekrar, ödülü kazanan birey veya ekibin ismini ise henüz açıklamış değil.

Bekrar ve tartışmalı şirketinin bu tür oldukça değerli bilgileri çok daha büyük fiyat etiketiyle farklı firmalara satabilmesi olanaklı gözüküyor.

Etiketler: Apple, iOS, 9, açığından, servet, kazandılar,

Tarih: 04.11.2015 16:30:02

Tüm Bilim-Teknoloji Haberleri »

Diğer Bilim-Teknoloji Haberleri