Angeline Jolie ve Brad Pitt Türkiye'den ev aldı

Angeline Jolie ve Brad Pitt Türkiye'den ev aldı

Oscar ödüllü Hollywood çifti Angeline Jolie ve Brad Pitt, 2.6 milyon dolara İzmir'in Urla ilçesi yakınlarından denize sıfır villa aldı. 23 Ekim'de satış sözleşmesini yapan çiftin önümüzdeki yaz tatillerini ve villada geçirecekleri belirtildi.

Oscar ödüllü Amerikalı oyuncu Angelina Jolie ile yine kendisi gibi oyuncu olan eşi Brad Pitt'in Fransa'da gizlice evlendiğinin ortaya çıkmasının ardından bir gelişme daha yaşandı. Hollywood'un ünlü çifti Pitt ve Jolie, bir ay önce İzmir'in Urla ilçesinin yakınından denize sıfır bir villa satın aldı.

2.6 MİLYON DOLAR ÖDEDİLER
Çiftin aldıkları yer sır gibi tutulurken satışın 23 Ekim'de gerçekleştiği kaydedildi. Ünlü çift denizden birkaç metre uzaklıktaki ve yaklaşık 10.000 metrekarelik bir dış yüzeye sahip villa için peşin olarak 2.6 milyon dolar ödeme yaptı. 7 yatak odası, iki oturma odası, özel havuz ve spor salonu bulunan villayı dünyaca ünlü yıldızlara emlak satışı yapan Proto Grubu adına emlak simsarı Alessandro Proto buldu. Grubun Türkiye temsilcisi Oya Paktaş aracılığıyla bulunan villayı beğenen Jolie ve Pitt çifti Türkiye'ye aşık olduklarını ve bu yüzden bu villayı aldıklarını belirttiler.

YAZ TATİLİNDE TÜRKİYE'DELER
23 Ekim'de gerçekleşen satış haberinin medyaya önümüzdeki hafta duyurulacağı belirtilirken Angelina Jolie ve Brad Pitt'in 2016 yazında tatil için Türkiye'ye geleceği ve tatillerini yeni aldıkları bu villada geçirecekleri kaydedildi.

Etiketler: Angeline, Jolie, ve, Brad, Pitt, Türkiye'den, ev, aldı,

Tarih: 30.10.2015 21:00:01

Tüm Magazin Haberleri »

Diğer Magazin Haberleri