''Dört gözle menopoza girmeyi bekliyorum''

''Dört gözle menopoza girmeyi bekliyorum''

Sinemanın "her dem güzel" yıldızlarından Monica Bellucci, şu sıralar rol aldığı yeni James Bond filmi Spectre ile gündemde...

 Bugüne kadar Bond filmlerinde "esas kız" mertebesine ulaşan en "yaşlı" oyuncu olan Bellucci, İngiliz Daily Mail gazetesine konuştu.

BELLUCİ'NİN İKİ KIZI VAR

Bir süre önce yollarını ayırdığı Fransız aktör Vincent Cassel ile evliliğinden; biri 11 diğeri 5 yaşında iki kız çocuğu sahibi olan Monica Bellucci, bu filmde rol almasının kadın oyuncular için yeni bir yol açtığını söyledi. 

DAHA ÖNCE HİÇ GÖRMEMİŞTİK

Güzel oyuncu "Daha önce bu yaşta bir kadının Bond karakterini baştan çıkardığını hiç görmemiştik. Belki şimdi olgunluk çağındaki kadın oyuncular için bir şeyler değişir" dedi.

50'LİLİ YAŞ İÇİN BU GEREKLİYDİ

Monica Bellucci, yönetmen Sam Mendes'in, filmde canlandırdığı Lucia Sciarra karakterinin yaşlı, depresif, umutsuz ve yalnız görünmesini istediğini de belirterek "Mendes, tüm bu duyguların; umutsuzluk, acı ve yalnızlığın Lucia karakterinin yani filmde benim yüzümde görünmesini istedi. Bu yüzden buna uygun bir makyaj yapıldı. Lucia'nın gerçekten 50'yi yaşlarında görünmesi için bu gerekliydi" diye konuştu.

MENPPOZA GİRMEYİ HEYECANLA BEKLİYORUM

"Menopoza girmeyi heyecanla bekliyorum" diyen Bellucci "Yakında benim de başıma gelecek bir durum bu. Evet, bünyeniz belki biraz çılgınlaşabilir bu süretçe. Ama birkaç ay ya da bir yıl sonra her şey yeniden yoluna girer. Bu yaşamın doğal bir süreci ve bu yüzden gergin değilim" diye konuştu. 

HERKES İHTİYACI OLANI İSTER

Monica Bellucci yaşlanma sürecinde kadınların kendilerini ilyi hissetmek için estetik müdahaleye başvurmasını da doğal karşılıyor. Güzel oyuncu "Herkes ihtiyacı olanı ister. Eğer estetik operasyon istiyorsanız neden olmasın" dedi.

Etiketler: , ''Dört, gözle, menopoza, girmeyi, bekliyorum'',

Tarih: 26.10.2015 18:49:39

Tüm Magazin Haberleri »

Diğer Magazin Haberleri